Cześć! Jestem Paulina

Kim jestem? Chyba mogę się nazwać pasjonatką fotografii. Z zawodu grafik komputerowy, z zamiłowania fotograf. Niedawno skończyłam studia i aktualnie staram się rozwijać swoją firmę. Działam głównie na terenie Katowic oraz Śląska. Jednak bez problemu dojeżdżam do innych miast.

Dlaczego fotografia? Chyba nikogo nie zaskoczę, że, jak to często w życiu bywa, moja pasja do fotografii zaczęła się dość szybko. W wieku 13 lat kupiłam sobie pierwszy aparat cyfrowy, który miał jakieś szalone 5mpx. Wtedy to był szał. Zaczęło się oczywiście od fotografowania wszystkiego dookoła. Kwiatki i owady w ogródku. Sukcesywnie, z biegiem czasu, zaczęłam fotografować koleżanki.

W wieku 18 lat kupiłam sobie swoją pierwszą lustrzankę cyfrową i tak miałam ją do niedawna. Od tego pierwszego momentu fascynacji minęło sporo czasu. Przeszłam przez wiele kategorii, aby znaleźć te odpowiednie dla siebie. W galerii możecie zobaczyć piękne bajkowe ujęcia w stylizowanych sesjach, jak i również spontaniczne zdjęcia z sesji lifestyle’owych. To Ty decydujesz, jaką sesję zrobimy!