Magic Gardens

Cześć!

Z tej strony Paulina. Zapraszam Cię na wyjątkowe spotkanie fotograficzne w iście magicznym miejscu z niesamowitą historią. Plener organizowany będzie w miejscu nazwanym "Mała Kamienica80". Przestrzeń, w której można stworzyć dziesiątki nietuzinkowych kadrów w klimacie jak sobie wymarzysz. Niezwykle miejsce w Górach Izerskich. W miejscu, w którym odbywa się plener jest piękny stary sad jabłoniowy.

Co zapewniam?

  • wiele godzin pozytywnej twórczej zabawy
  • dostęp do magicznych miejsc
  • śniadania oraz obiadokolacje przez cały pobyt
  • przekąski, ciągły dostęp do napojów
  • ogromny wybór stylizacji z mojej garderoby, ponad 40 sukienek do wyboru
  • ciekawe akcesoria do zdjęć takie jak korony, diademy, świeczniki, wianki i wiele, wiele innych
  • pożegnalne ognisko na koniec

Dla kogo jest MÓj plener?

Chciałabym, żeby w tym miejscu spotkały się osoby o podobnej wrażliwości. W spotkaniu może wziąć ograniczona liczba osób tak, aby każdy na spokojnie mógł popracować 1:1 z każdym uczestnikiem. Ze względu na charakter wydarzenia zastrzegam sobie, że odezwę się do wybranych osób. Zapisy trwają do końca lutego, a na początku marca odezwę się do każdej zgłoszonej osoby z informacją. Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości koniecznie napisz!

Kiedy? 09.-12.05.2024

Cena - 850 zł

Istnieje możliwość przyjechania dzień wcześniej lub przyjeżdżania wyłącznie na zdjęcia bez noclegów. Jeśli interesuje cię jakaś inna opcja niż pełen nocleg daj znać w formularzu kontaktowym. W pierwszej kolejności jednak biorę pod uwagę zgłoszenia na cały plener. Możliwość wystawienia faktury 0.

*Minimalna liczba uczestników do odbycia się pleneru to 7 modelek oraz 6 fotografów. Ilość noclegów jest ograniczona. Makijaż po stronie modelek. Zgłoszenia na plener z linkiem do prywatnego instagrama nie będą brane pod uwagę. Zdjęcia prezentowane niżej pochodzą ze strony właścicieli pensjonatu.